Komentowana treść: Lipcowe głosowanie
[#1] Re: Lipcowe głosowanie
hmm. przyznam ze nigdy nie rozumialem ideii tej listy, ale bawi mnie ona niezmiernie :)
[#2] Re: Lipcowe głosowanie
To ja tak przy niedzieli sobie potrolluję, po pierwsze RedAkcja manipuluje głosami, zagłosowałem 10 razy na Quake II i co widzę,w lipcowej liście jest 12 punktów tylko, podczas gdy zagłosowanie 10 razy na ten sam tytuł powinno dać 55 punktów . A po drugie to z karabinu daleko i szybko może lecieć co najwyżej kula, ale na pewno nie strzał .

[#3] Re: Lipcowe głosowanie

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Manipulacja?? Hmmm - nie ładie Ale moim zdaniem SuperFrog powinien byc pierwszy :D
[#4] Re: Lipcowe głosowanie

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Widocznie redakcja nie manipuluje, tylko pilnuje porządku i przyznano Ci tylko jeden słuszny i jakże prawdziwy głos. :)
[#5] Re: Lipcowe głosowanie

@Valwit, post #1

Grunt to ziemia, śmiech, radość i zdrowie.
[#6] Re: Lipcowe głosowanie

@Prince, post #4

Jak wiadomo, promujemy tylko "jedynie słuszne" produkty ;)

[#7] Re: Lipcowe głosowanie

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Z zgadza się, leci kula, ale w grach są strzały z karabinu. :D

Mnie ostatnio "rozwaliło" tłumaczenie w jednej grze: "Wciśnij ogień aby rozpocząć". A odnośnie Quake'a, to w regulaminie pisze o 10-ciu różnych grach. ;P
[#8] Re: Lipcowe głosowanie

@SirLEO, post #7

CannonFodder rulez!!! Swoją drogą zauważyłem "buga" w nowej kampanii-Korni zrobił dwie plansze ale niestety nie można podziwiać drugiej, bo pierwsza jest skopana i nie da się jej przejść:)) Przepraszam wszystkich w jego imieniu i postaramy się to naprawić w następnej wersji-0.3! :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem